Abominacja Simmonsa to książka, która szokuje i wstrząsa. Jestem przekonany, że jest to jeden z najgorszych książek, jakie czytałem. Nie mogę pojąć, jak ktoś mógł wymyślić tak okrutną historię. Opowieść o ludziach, którzy przeżywają koszmar podczas apokalipsy zombie, jest bardzo poruszająca i przerażająca. Simmons stworzył świat, w którym nie ma miejsca na litość ani miłość. Jest to książka, która na długo zapada w pamięci.

Abominacja – abominacja dan simmons to jeden z najgorszych książek, jakie czytałem

Jestem wielkim fanem horrorów, więc kiedy zobaczyłem “Abominację” na półce w księgarni, byłem bardzo podekscytowany. Niestety, ta książka okazała się jedną z najgorszych, jakie kiedykolwiek przeczytałem. fabuła była chaotyczna i niejasna, a postacie były źle napisane. Cały czas miałem wrażenie, że Simmons próbował naszpikować książkę jak największą ilością scen gore, ale to tylko rozpraszało od faktycznej historii. Jeśli lubisz horror, to polecam ci inne książki tego gatunku – na pewno się nie zawiedziesz.

Abominacja to książka, która mnie odstraszyła

Abominacja to książka, która mnie odstraszyła. Jest tak głupia i źle napisana, że ciężko mi było czytać dalej. Nie polecam jej nikomu.